CHRISTMAS SALE soodustused kuni -50% | Vaata »

Kuidas kanda numbreid telefonist SIM-kaardile?

Numbrite salvestamine SIM-kaardile on üks võimalus oma kontaktide säilitamiseks, kui vahetad vana telefoni uue vastu. Kuidas seda kiiresti ja tõhusalt teha? Anname nõu!

Kontaktide salvestamine SIM-kaardile (Android)

Telefonist SIM-kaardile numbrite ülekandmiseks ava lihtsalt menüü "Kontaktid" ja leia valikute seast vahekaart "Importimine/Eksportimine">>"Eksportimine SIM-kaardile". Numbrite uuele telefonile üleslaadimiseks tuleb toimingut teha samamoodi, ainult et viimases punktis tuleb valida funktsioon "Importimine SIM-kaardile".

Numbrite eksportimine ja importimine SIM-kaardile ei ole siiski ainus viis kontaktide ülekandmiseks ühest telefonist teise.

Kui meil on oma Androidi nutitelefonis Google’i konto ja valik "Andmete automaatne sünkroonimine" on aktiveeritud, salvestatakse kõik meie kontaktid automaatselt pilve. Seega tuleb uues nutitelefonis vaid oma Google'i kontole sisse logida ja see laeb alla teie kontole salvestatud andmed.

Kontaktide salvestamine SIM-kaardile (iOS)

Apple’i seadmete kasutajatel ei ole võimalik kontakte SIM-kaardile salvestada, kuna tootja ei ole sellist lahendust ette näinud. Ettevõtte filosoofia seisneb selles, et kasutajad suhtleksid oma andmetega teistmoodi - iCloudi teenuse ja iTunes'i kaudu.

Kontaktide salvestamine SIM-kaardile on tõhus viis andmete salvestamiseks edaspidiseks kasutamiseks. See ei ole siiski ainus olemasolev meetod andmete edastamiseks telefonist telefoni. Tootjad hakkavad üha enam kasutusele võtma uuemaid lahendusi, mis võimaldavad andmeid salvestada ja edastada pilves.

kaaned

Milan Jarko
Milan Jarko

Milovník nových technológií, už roky fascinovaný mobilnými zariadeniami. Vášnivý fanúšik gadgetov a tester GSM príslušenstva. Nedávno - recenzent elektronických zariadení a redaktor. Vo voľnom čase sa venuje drotárstvu a hrá na konzole. Na blogu etuo má na starosti riešeniu problémov, s ktorými sa dennodenne stretávajú používatelia smartfónov.

Rating: 4.60 / 5.0 (12)
Sinu hinnang
Please select one of each of the ratings above.